LAN Mercleen: SummerShock 2014 report

přidáno: 02.09.2014 - 20:09

Na závěr prázdnin se EuroLAN Team zúčastnil akce Summer Shock 2014, kterou ve spolupráci s CZLAN z.s. pořádá hráčská skupina LAN Mercleen. Akce se tradičně konala v MK Ostrov. Ještě před samotným začátkem bylo jasné, že se zde sejde něco kolem 40 hráčů.

V pátek kolem páté odpolední vyrážíme směr Ostrov. Po cestě testujeme Drechyho novou kamerku do auta, která jak se později ukáže zachycuje několik povedených failů :). Po příjezdu do Ostrova nás venku vítá několik nových hráčů a my vstupujeme přímo do centra dění. 

 

Po přibližně půlhodinové vykládce a zapojení našich strojů přichází na řadu trénink v CS:GO v podání PhysXe a SoCLoNa. Okolo osmé hodiny večer si berou slovo organizátoři akce, kteří  akci oficiálně zahajují. Volná hra pokračuje až do ranních hodin. Již první den všichni členové EuroLANu hodnotí akci velice kladně, vše bylo připraveno do nejmenšího detailu a všichni se společně těšíme na turnajovou sobotu.

Ráno vstáváme kolem 9h a míříme na menší nákup a také pro oběd do místního bistra. Kolem 14 hodiny se začínají všichni hráči scházet u svých počítačů, dolazují se poslední taktické věci a  všichni čekáme na zahájení turnaje. Přesně v 15 hodin začíná první turnaj dne v Dotě 2. Po krátkém losování dvojic, se přechází k samotnému hraní. Hraje se 3 v 3 , kapitánský režim. EuroLAN zastupují Drechy, PhysX a SoCLoN .

Našemu týmu se i přes prvotní porážku podařilo postoupit do semifinále, kde jsme se utkali s trojicí Peschman, Kardel a Derwish, která byla nad naše síly. Finále si tak zahrál  plzeňský tým GGWP proti LPM. Po půl hodině hry bylo o vítězi rozhodnuto. Turnaj jednoznačným způsobem ovládají hráči z týmu GGWP. EuroLAN se nakonec umístil na 4. místě.

 

Před začátkem turnaje v CS:GO nabral program asi 2 hodinový skluz. Do turnaje v CS se nakonec přihlásily pouze 4 týmy - LPM , LGK, EL a SEDML. Hrálo se systémem každý s každým na jedné mapě.

EuroLANu se však podařilo odehrát pouze dvě utkání proti týmům SEDML a LGK. Na třetí zápas již nedošlo, neboť většina hráčů z týmu LPM se rozhodla nedohrát turnaj a navštívit zdejší podnik. Po hodině a půl jsme se po společném uvážení rozhodli nečekat na soupeře a vzdát turnaj. Náš tým tak byl posunut z průběžně 2(3) místa na poslední. Krátce po 3 hodině v noci vyrážíme na cestu domů.

Celkově se jednalo o skvělou lanku, na které nám ani jiným účastníkům nic nechybělo. Organizátoři měli vše připravené do puntíku a přizpůsobené potřebě všech hráčů. Moc se nám zamlouval nápad s nabídkou několika málo jídel a nápojů. Jedinou kaňkou na celé akci je snad jen zmíněný odchod hráčů při turnaji v CS:GO. Děkujeme organizátorům za výborně odvedenou práci a našim hráčům za reprezentaci týmu.

 

Komentáře

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat