Lan Wars - EuroLAN vs. LAN Mercleen

přidáno: 31.07.2012 - 22:07

29.10.2011 jsme se v Těšovických prostorech začali pomalu scházet kolem druhé hodiny k započetí historicky první Lan Wars LANek Mercleen a Eurolan, ne-li k prvním „západočeským LAN derby“.

Po sesíťování, schůzce obou týmů a seznámení mohl začít krátký úvod, během kterého se seznámili jednotlivý aktéři mezi sebou a hlavně komentátor Petr Vrba seznámil hráče s programem, bodováním a sponzory, jimiž jsou hlavní sponzor, obchod s elektronikou eMDe, který zapůjčil do akce 16cti portový switch a mediální sponzoři, herní portál www.euro-liga.cz a tuning/modding portál www.tuningpc.cz.

Následně, po nakoupení zásob v přilehlých supermarketech, LAN akce mohla začít! První byla na řadě Trackmania, kde oba týmy podaly dobrý výkon a ačkoliv EuroLAN nezajížděl špatné časy, tak Mercleen zde neztratil jediný bod a hned z kraje akce se ujal vedení.V následujícím CoD4, který by měl být hlavní zbraní EuroLANské sestavy, krutě zklamali Ganador a Nostradamus, kteří nepotvrdili svoje jinak skvělé výsledky a EuroLAN, tak prohráli i tuto část.

Nadcházeli DIRT3, kde sestava EuroLAN chtěla náskok soupeřů prudce stáhnout, první skupina začala skvěle, naše skupina Jeřáb, Drechy a Ganador sice prohrála vlajkovou část 30/24, ale naopak druhému týmu vytvořili v závodové části třičtvrtě minuty náskok, který se ovšem ukázal zbytečným, když druhá skupina krutě zklamala a ztratila na soupeře neuvěřitelných 6 minut! V průběhů Dirt 3 přišlo opravdu nečekané překvapení, když jističe z neznámého zkratu odpojily proud a LAN tak byla na několik minut přerušena, problém byl však vyřešen a byl to poslední technický problém na této akci.

Po delší pauze přišla poslední turnajová část a to CoD 5, jenž byla naopak silnou zbraní Mercleenů. Ze začátku podprůměrné výsledky EuroLAN šly prudce nahoru a v konečných kolech se daly bodové rozdíly sčítat na prstech na rukou. Ale EuroLAN už neodrazil nevyhnutelné, tím turnajová část skončila, hráči, kteří chtěli si dále zahráli jiné hry, například FIFA 2011 nebo CoD 5 Zombie mód. Jiní si šli do přilehlé místnosti zahrát pinchess a někteří se šli probudit do chladného brzkého rána. A řidiči Mercleen museli jít spát, aby byli ráno schopní udržet se na silnici.

V 9 hodin ráno se všichni hráči sešli k jedné věci, a to ke konečnému vyhlášení, kdy byla vzdána pocta adminům této skvělé akce. Týmy byly hlavní webdisinger a skvělý organizátor Jiří Drechsler, hlavní administrátor akce a EuroLAN Pavel Jeřábek, grafik a komentátor této akce Petr Vrba a spolu administrátor akce a vedoucí Mercleen týmu Ondřej Douša. A byli vyhlášení postupně nejlepší hráči v mnoha úrovních a těmi byli nejlepší hráči týmu EuroLAN Pavel Jeřábek - nejlepší hráč týmu Mercleen-Ondřej Douša, nejlepší jezdec akce: Jirka Šindelář z Mercleen, nejlepší střelec akce: Radek Scheerbaum s Mercleen a nejlepší hráč celé akce, který ukázal své kvality ve všech hrách: Tomáš Šindelář z Mercleen.

Všichni tito hráči převzali věcné ceny, které přivezli hráči Mercleen začeš děkujeme a jako zlatý hřeb LANky převzal kapitán Ondřej Douša pohár pro vítěze LAN WARS a tím byli Mercleeni skvělým poměrem 8050 ku 5230. Nakonec akce by jsem rád zvýraznil, že hráči Mercleen byli příjemní a během akce nevznikl žádný spor ani hádka, hra byla Fair play bez podvodů či jiných věcí a komunikace také mimo hry (pokec při cigaretce před domem, cesta do obchodu či pinchess a spousta dalších věcí) byli na skvělé úrovni. Slovem všech administrátorů, chci poděkovat hráčům EuroLAN i Mercleen za nádherný herní výkon zpestřený o nádhernou atmosféru a zábavu!

A na závěr pár fotek

Komentáře

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat