System hraní na EuroLAN Masters 2012

přidáno: 31.07.2012 - 23:07

EuroLAN Masters 2012 je již za dveřmi, a také proto jsme se rozhodli, že zveřejníme styl turnaje jednotlivých vylosovaných her. V tuto chvíli máme jisté pouze dvě turnajové hry a to Call of Duty 4 MW a Dirt3. Jelikož už nás omrzelo hrát pořád dokola TDM v CoD4, tak volíme nové řešení, které vám v tuto chvíli představíme. Na závěr jen doplním, že pro každou hru se budou losovat zvlášť skupiny.


Call of Duty 4 MW - Search and Destroy
Počítáme s 6 týmy (24hráčů), ještě před vylosováním turnaje administrátoři zvolí 3 mapy, které týmům nabídnou. Kapitáni týmu si střihnou o to, kdo bude jako první vyškrtávat mapu. Kapitán prvního týmu musí vyškrtnout jednu z vybraných map, po něm přijde na řadu kapitán druhého týmu, který vyškrtne ze zbývající dvou map ještě jednu - zůstane jedna mapa a právě ta se bude hrát.
Týmy se před začátkem turnaje budou losovat do dvou skupin, A a B. V jedné skupině v tu chvíli budou 3 týmy. Týmy mezi sebou odehrají utkání, to znamená 3 utkání na skupinu. Po odehrání všech zápasů se sestaví tabulka obou dvou skupin. Ze skupiny A i B postupují do další fáze turnaje týmy, které skončí na 1. a 2. místě ve skupině. Třetí týmy si to mezi sebou rozdají o 5. a 6. místo.
Zbývající týmy utvoří "finálovou skupinu" pro kterou budou stejně jako v prvním případě připraveny nové mapy. V této skupině týmy sehrají vzájemně všechny zápasy a na základě těchto zápasů se utvoří konečná tabulka. Tým který skončí na prvním místě obdrží do další fáze turnaje 6 bodů , druhý tým 5 bodů atd..

Colin McRae Dirt3 - Rally
Dirt3 bude veden stejně jako Call of Duty 4 MW. Týmy budou rozlosovány do dvou skupin. Odjezdí dva závody se soupeři v základní skupině. Jeden "match" obsahuje 3 závody, náhodně vybrané počítačem. Poslední týmy ve skupině se utkají o 5. a 6. místo. Týmy na prvním a druhém místě postupují do finálové skupiny, ve které si to rozdají znovu o 1. až 4. místo. Stejně jako u Call of Duty se za první příčku bude udělovat 6 bodů. Druhá příčka 5 bodů atd..

Komentáře

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat