O nás

Projekt EuroLAN vznikl 11.8.2010 na základě srazu s hráči herního portálu www.euro-liga.cz. Sraz se ovšem nepovedlo dojednat, ale nechtělo se nám rušit celou přípravu, proto jsme se rozhodli, že se akce konat bude. První akce byla vcelku úspěšná. Po této akci se k hlavnímu pořadateli Jeřábovi připojuje nový admin Vrbis. Společně se nám podařilo v roce 2010 uspořádat další dvě LAN párty v krátkém čase. 13.11. 2010 a 28.12. 2010. 

Do nového roku 2011 vstupujeme s novými zkušenostmi a plány. Po delší odmlce opět startuje květnová lanka 20.6. 2011, scházíme se v počtu 5 lidí. Začátkem září vítáme v týmu třetího člena admin týmu Drechyho, který se skvěle ujímá našeho webu :). Poznáváme hráčskou skupinu LAN Mercleen. 

 Na začátku řijna 1.10. 2011 se scházíme na první větší trénink ve sklepních prostorech v Sokolově v počtu 11 lidí. Se skupinou LAN Mercleen se nám podařilo uspořádat ke konci řijna první společnou akci LAN WARS v Těšovicích u Sokolova. Ihned po této akci získáváme sklepní prostory pro přestavbu na novou klubovnu. V nové klubovně jsme v roce 2011 uspořádali 2 lan párty v maximálním možném počtu 7 lidí.

Vstupujeme do roku 2012 natěšeni na LAN Wars Ostrov 2012 , která se koná 13.1. 2012 , náš první výjezd za hranice města Sokolov. Po velmi úspěšné akci v Ostrově, odkud si odvážíme 2. místo v sestavě ( Drechy, Jeřáb, Vlachi, Vrbis), se soustředíme na pořádání naší první větší akce EuroLAN Masters.

Na EuroLAN Masters se scházíme v počtu 15 lidí. Svou účastí tuto akci neřadíme mezi nejpovedenější a přemýšlíme o změně prostor, neboť se nám ani tentokrát nepodařilo uspořádat akci bez technických problémů s elektřinou.

Ještě v tomto roce začínáme spolupracovat se Statkem Bernard v Královském Poříčí nedaleko Sokolova. Jsou nám nabídnuty cenově přijatelné prostory s veškerou technikou (mikrofony, HD projektor, stoly, židle). Proto po domluvě s Drechym chceme prostory vyzkoušet. Volné datum připadá na 24.6.-26.6. Nově také zavádíme páteční soutěž videí, která má velký úspěch mezi účastníky. Už po první dnu víme, že se nám podaří udělat rekord v počtu účastníků na akci, kterou pořádá EuroLAN. Scházíme se v počtu 23 lidí. Prostory se nám moc líbí, máme k dispozici i restauraci několik metrů od konání akce.

Po úspěšné akci na začátku prázdnin se naše pozornost soustředí na Summer Shock 2012,  kterou pořádá herní skupina LPM. Slibovaná hranice 30 lidí však neni pokořena, přesto se na akci sejde krásných 19 hráčů. Akce se opět koná v prostorech MK Ostrov. V pátek je připraven turnaj dvojic ve hře Race Driver Grid, kterou po velkém boji vyhrává dvojice Junior a Spirit. V sobotu již všichni nervozně vyhlížejí začátek turnaje, který se opravdu povedl. Turnajové hry jsou - CoD5 a Company of Heroes. Vítězem turnaje se stává domácí skupina LAN Mercleen.

Přecházíme na poslední akci roku 2012, kterou opět pořádá EuroLAN na již zmíněném Statku Bernard v Královském Poříčí. Akce nese název EuroLAN JavorMasters III. Očekáváme účast okolo 25 lidí. Pátek věnujeme opět soutěži videí a volné hře. Na sobotu jsou připraveny 3 turnaje a to ve hře Fifa 2011, hlavní turnaj v CoD4 a týmový Minecraft Survival. Zpočátku účast nebyla příliš velká, následně se nás však schází 22 a my si znovu můžeme akci odškrtnout jako úspěšnou.

V roce 2013 přichází tříměsíční pauza, poté vyrážíme na akci LPM - Crazy March 2013. Akce se koná v příjemném prostředí MK Ostrov. Schází se zde 3 týmy - EuroLAN, Lan Games Krupka a LPM. První den se konal mini-turnaj ve hře  Trackmania, všichni zúčastnění odjeli 5 středně těžkých tratí a 3 tratě s vyšší náročností. Poté se časy sečetli. Vítězem miniturnaje se stal Junior na druhém a třetím místě dojeli zástupci EuroLAN - Jeřáb a Linxx.

Hlavní turnaj se konal ve hře StarCraft II a Arctic Combat. Turnaj se hrál stylem pavouka. Našeho nejlepšího umístění dosáhl tým EuroLAN - Anah Simandors , za který do bojů nastupoval Drechy a Procky.

Svou jedinou LANku v roce 2013 pořádáme opět na začátku prázdnin a to 5.7.-7.7. 2013. Po více než třičtvrtě roce očekáváme vysoký zájem hráčů a chceme se přiblížit k hranici 35 účastníků. Nakonec se nás schází 28, což tuto akci řadí mezi nejúspěšnější. Páteční den je věnovaný miniturnaji a soutěži videí. Na sobotní den je připraven turnaje ve hře Dota II a Crossfire.

Přecházíme do roku 2014. Oba naši jednatelé se připojují k projektu CZLAN z.s. V Květnu vyrážíme prvně na akci, kterou pořádají Lan Games Krupka. LANka se koná v myslivně nedaleko Modlan u Teplic. Vyrážíme ve tříčlenném složení Drechy, Jeřáb a Šimi. I přes malé problémy s internetem se akce vydařila a my odjíždíme spokojeni domů.

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat